واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

میلان در حالی که نیمه اول را ۱-۲ شکست خورده به رختکن رفته بود، توانست ورق را برگردانده و سه امتیاز شیرین را به اندوخته هایش اضافه کند.

خبرگزاری فوتبال ایران واتر اسلاید دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های آس میلان و کیه وو در بازی های سری آ ایتالیا ۲۷ اسفند ۹۶ که این بازی با برتری ۳-۲ آث میلان به پایان رسید. میلان که از شکست ۳-۱ برابر آرسنال و حذف از لیگ اروپا به بازی با کیه ووی رده شانزدهمی رسیده بود، چشم به سه امتیاز این بازی خانگی داشت و با توجه به روند خوبی که در سری آ دنبال می کرد، کسب پیروزی را دور از ذهن نمی دید.

میلانی ها بازی را هجومی آغاز کردند و خیلی زود تر از حد تصور هم به گل رسیدند.

روی نفوذ فرانک کسیه از سمت راست و پاس به جلوی او، توپ به چالهان اوغلو رسید تا در میان غفلت مدافعان کیه وو توپ را با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه بفرستد.

میلان پس از گل همچنان تیم برتر میدان بود و چشم به گل های بعدی داشت اما در عرض دو دقیقه ورق برگشت.

کیه وو دقیقه ۳۰ به گل تساوی دست یافت. روی یک پاس بلند عمقی به سمت چپ محوطه جریمه میلان، این جاکرینی بود که صاحب توپ شد و کسیه را به راحتی دریبل کرد. پاس او در میانه راه توسط بونوچی کمی منحرف شد و روبروی دروازه خالی به استیپنسکی رسید و او هم راحت ترین کار ممکن را انجام داد.

تنها یک دقیقه بعد کیه وو به گل دوم هم رسید. پاس به جلوی کاچاتوره پس از برخورد به زاپاتا تغییر جهت داد و جلوی پای روبرتو افتاد. او هم با یک شوت سهمگین و غیر قابل مهار از روی خط محوطه جریمه حساب کار را ۱-۲ کرد و نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

میلان با حداکثر انگیزه برای زدن گل تساوی نیمه دوم را آغاز کرد و دقیقه ۵۳ به هدف خود رسید.

شوت از پشت محوطه جریمه بیگلیا را گلر کیه وو برگشت داد و روی ریباند این کوترونه بود که توانست کار را به تساوی بکشاند. ویدئوچک نیز صحیح بودن گل را تایید کرد.

میلان به حملات خود ادامه داد و از چپ و راست توپ بود که روی دروازه کیه وو ریخته می شد. حضور سیلوا نیز حملات میلان را زهردارتر کرده بود و همین بازیکن بود که دقیقه ۸۳ گل برتری را به ثمر رساند.

روی یک ضربه کرنر توپ با اشتباه مدافع کیه وو درون شش قدم، جلوی پای سیلوا افتاد و او هم به راحتی گل سوم میلان را به ثمر رساند.

میلان دقیقه ۹۰ بازی به یک ضربه پنالتی دست یافت. برخورد توپ به دست مدافع کیه وو فرصت خوبی را برای گل چهارم میلان فراهم کرد. این ضربه را سورنتینو، گلر کیه وو مهار کرد تا میهمان همچنان امیدوار بماند.

در نهایت این بازی با پیروزی ۳-۲ میلان به اتمام رسید و روسونری با ۵۰ امتیاز در رده ششم باقی ماند.

واتر اسلاید شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


خبر خوش برای کاربران واتر اسلاید: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران واتر اسلاید نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید