واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

لیگ قهرمانان آسیا اخبار ورزشی

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با حمایت از تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد فوتبال باید از سیاست در قاره آسیا جدا شود.

خبرگزاری فوتبال ایران واتر اسلاید دات کام :

نشست سرنوشت ساز سران کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و پایان دادن به بحران های اخیر در بین کشورهای حاشیه خلیج فارس در حضور اینفانتینو رئیس فیفا برگزار شد.

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال که به عنوان مهمان ویژه مراسم بهترین های فوتبال قاره آسیا در بانکوک حاضر شده بود این فرصت را به دست آورد تا در نشست سران کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور داشته باشد تا در کنار شیخ سلمان پیرامون آینده فوتبال در قاره کهن نظرات خود را بیان کند.

اینفانتینو بعد از این که AFC تصمیم گرفت در برگزاری دور جدید لیگ قهرمانان استفاده از ورزشگاه ثالث را ممنوع کند با حمایت از این تصمیم گفت:

« فوتبال به عنوان ورزشی جذاب و زیبا همواره شعار نزدیکی ملت ها به هم را در دستور کار دارد و احترام به یکدیگر در این رشته ورزشی حرف اول و آخر را می زند از همین رو کشورهای عضو AFC باید فوتبال را از سیاست جدا کنند و تحت تاثیر مباحث دیپلماتیک و سیاسی قرار نگیرند».

 

نشست سرنوشت ساز سران کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در حضور اینفانتینو رئیس فیفا برگزار شد.

نشست سرنوشت ساز سران کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در حضور اینفانتینو رئیس فیفا برگزار شد.