واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

مجید حسینی

مدافع جوانی که فصل پیش در ۲۰ سالگی کم‌کم جای ثابتی در ترکیب استقلال برای خودش دست و پا کرد، امروز از ارکان اصلی تیم است و از عوامل احیای استقلال شفر.

خبرگزاری فوتبال ایران واتر اسلاید دات کام :

مجید حسینی مدافع جوانی که فصل پیش در ۲۰ سالگی کم‌کم جای ثابتی در ترکیب استقلال برای خودش دست و پا کرد، امروز از ارکان اصلی تیم است و از عوامل احیای استقلال شفر.

مجید حسینی با عملکردش نوید یک مدافع تراز اول در فوتبال ایران را داده است. او همه ویژگی‌های یک مدافع خوب و مدرن را دارد. بازی‌خوانی مناسب، مسلط روی هوا، تکل‌های موثر.

در کنار همه اینها، حسینی از معدود مدافعان ایرانی است که می‌تواند بازی را از عقب زمین شروع کند. کمتر زیر توپ می‌زند؛ با سر بالا، هافبک‌ها و مهاجمان را در روزنه‌های دفاعی حریف پیدا می‌کند.

حسینی با هر دو پا خوب پاس می‌دهد و این ویژگی باعث می‌شود بازی استقلال خیلی به بن‌بست نرسد و پرس سنگین تیم‌های حریف بلا اثر شود. ادامه این روند بی‌تردید درهای تیم ملی را هم به روی او باز خواهد کرد و استقلال را برای سال‌ها از داشتن مدافعی تراز اول بهره‌مند می‌کند.

از زمان حضور شفر در استقلال این بازیکن بهتر نیز شده و دعوتش به تیم ملی نیز این موضوع را ثابت می کند به نظر می رسد با ادامه این روند این بازیکن به یک ستاره همانند ستاره های اروپایی تبدیل شود.