واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

فدراسیون فوتبال پرو

از جمع ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی حالا به صورت رسمی ۳۰ تیم از کیت البسه خود برای این تورنمنت بزرگ فوتبال جهان رونمایی کردند تا تنها دو تیم که یکی ایران است، باقی بماند.

خبرگزاری فوتبال ایران واتر اسلاید دات کام :

در روزها و هفته هایی که موضوع رونمایی از لباس های تیم های ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان یکی از خبرهای حاشیه ای جذاب مورد توجه طرفداران تیم های حاضر در روسیه قرار گرفته است فدراسیون فوتبال پرو هم ساعاتی پیش به صورت رسمی از لباس های خود با همکاری برند انگلیسی رونمایی کرد تا تنها دو تیم حاضر در گروه B باقی بمانند.

دو تیمی که قرار است در اولین روز از بازی های این گروه مقابل هم صف آرایی کنند و اتفاقا هر دو کشور هم ادعای همکاری با برند آدیداس را دارند اما هنوز موفق به رونمایی از لباس های خود نشده و دلیل آن نیز شرایط حاکم بر بازار دو کشور قلمداد می شود چون قوانین کپی رایت بین المللی در آن رعایت نمی شود. ایران و مراکش که مشخص نیست اصلا برنامه ای برای رونمایی از لباس های خود داشته باشند حالا تنها تیم های باقی مانده برای معرفی البسه خود در روسیه هستند.

فدراسیون فوتبال پرو به عنوان تیم سی ام حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ بامداد امروز با حضور نمایندگانی از برند آمبرو انگلیس از کیت جدید تیم ملی این کشور در روسیه رونمایی کرد که این البسه در همان ساعات اولیه مورد توجه گسترده طرفداران پرو در فروشگاه های معتبر قرار گرفت، البسه ای که در کنار به کار رفتن بهترین پارچه ها در طرح و شکل نیز الگویی از سنت های دیرینه این کشور در برگرفته است.

جام جهانی

جام جهانی