واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

شفر با دستیاران خارجی عملکرد بهتری دارد و اگر می خواهیم از دستیاران داخلی استفاده کنیم باید از قابلیت فنی بالایی برخوردار باشند.ساعت ۱۱:۵۷ دو شنبه ۱۷ مهر

 #


مسئولان باشگاه استقلال در حالی وینفرد شفر را به عنوان سرمربی آوردند که گویا فقط از او برد در مسابقات و نتیجه گیری را انتظار داشتند و تصمیمات مدیریتی تیم ازجمله انتخاب دستیارانش را هم باشگاه باید انجام دهد.

شفر در اولین گام خود در استقلال و برای نشان دادن اقتدارش، دستیاران تحمیلی باشگاه را رد کرد تا همچنان گزینه های بهتربرای استقلال روی میز باشد.

آمدن فرهاد مجیدی به ایران و سکوت غیرمنتظره مسئولان باشگاه خبر از فراهم شدن شرایط حضور مجیدی در کنار شفر می دهد اما پیشکسوتان استقلال با دستیاران داخلی موافق نیستند و بازگشت تیمشان را در لیگ منوط به کادر فنی تمام خارجی می دانند.

جواد زرینچه پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در این خصوص عنوان می کند که: «به اعتقاد من سرمربی خارجی نیاز به دستیاران خارجی هم دارد و اگر به جای انتخاب مربیان داخلی از دستیاران خارجی استفاده شود بازدهی بیشتری وجود دارد و اگر می خواهیم از دستیاران داخلی استفاده کنیم باید کسانی برگزیده شوند که از قابلیت فنی بالایی برخوردار باشند.

 

نظرات کاربران