واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

سجاد شهباززاده

مهاجم سابق استقلال تهران به سپاهان پیوست تا باردیگر فصلی را با امیر قلعه نویی در فوتبال ایران آغاز کند.

خبرگزاری فوتبال ایران واتر اسلاید دات کام :

سجاد شهباززاده مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال تهران امروز با عقد قرارداد یکساله به تیم سپاهان پیوست. این پنجمین خرید سپاهان در فصل نقل و انتقالات است و این تیم پیش از این استنلی کی روش، ابراهیم صالحی، محمد ایرانپوریان و پیام نیازمند را به خدمت گرفته بود و حالا با جذب شهباززاده پرکارترین تیم نقل و انتقالات تا این لحظه لقب می گیرد.

نکته جالب در خرید شهباززاده اینکه او سومین مهاجمی است که امیرقلعه نویی از زمان حضورش در این تیم خریده و این در حالی است که او مهاجمانی مثل ساسان انصاری و مهرداد محمدی را نیز در ترکیب تیمش دارد. به نظر می رسد با خرید شهباززاده بازیکنانی مثل مسعود حسن زاده و مهدی شریفی در لیست خروج سپاهان قرار خواهند گرفت.

سپاهان بعد از سه فصل ناکامی در لیگ برتر حالا با امیر قلعه نویی و خریدهایی که انجام می دهد نشان می دهد که قصد دارد لیگ هجدهم را با قدرت شروع کرده و به روزهای پرشکوه گذشته بازگردد.

نکته جالب درباره سجاد شهباززاده اینکه او برای سپاهان سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شود. او به نوعی مهاجم محبوب امیرقلعه نویی نیز محسوب می شود. زمانی که امیر سرمربی استقلال بود سجاد را به این تیم آورد و سپس در تراکتور او را به خدمت گرفت اما به خاطر محرومیت نقل و انتقالاتی تراکتور نتوانست به این تیم بپیوندند. سجاد در فصل گذشته نیز مورد توجه قلعه نویی و ذوب آهن بود اما او به استقلال رفت و یک فصل بد دیگر بعد از حضور در ترکیه رقم خورد. چرا که او در نیم فصل دوم در حالی که بازهم با پیشنهاد ذوب مواجه بود به قطر رفت اما مصدومیت او باعث شد که یک نیم فصل دیگر را کاملا از دست بدهد. این مهاجم ۲۸ ساله که در لیگ چهاردهم دوازده گل در ۳۰ بازی برای استقلال زده بود فصل گذشته برای استقلال تنها ۴۷۰ دقیقه و برای تیم القطر نیز تنها دوبازی انجام داد و هیچ گلی هم به ثمر نرساند.

با این وجود اما سجاد بار دیگر با کسی کار می کند که بهترین سال های فوتبالی اش با او رقم خورده است. قلعه نویی به سبک بازی شهباززاده علاقه دارد و این شاید باعث شود تا سجاد بار دیگر به اوج برگشته و یکی از گلزنان مهم لیگ برتر شود.

سجاد شهباززاده مهاجم سابق استقلال تهران به سپاهان پیوست تا باردیگر فصلی را با امیر قلعه نویی در فوتبال ایران آغاز کند سجاد شهباززاده مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال تهران امروز با عقد قرارداد یکساله به تیم سپاهان پیوست.