واتر اسلاید

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: محیط زیستی

در آستانه دیدار نساجی و استقلال در جام‌حذفی، باشگاه مازندرانی با انتشار نامه‌ای احساسی از هواداران خود خواست ورزشگاه آزادی را پر کنند.ساعت ۲۰:۱۲ پنج شنبه ۲۷ مهر

 #


به گزارش واتر اسلاید، فردا در مرحله یک‌هشتم جام‌حذفی، دو تیم نساجی مازندران و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

استقلال که دومین تجربه خود با سرمربیگری وینفرد شفر را پشت سر می‌گذارد، برای خروج از بحران نیازمند این پیروزی است. در آن سو، نساجی مازندران با هدایت مهدی پاشازاده، که سال‌ها پیراهن آبی به تن کرده است، روزهای خوبی را در لیگ آزادگان می‌گذارند و رویای شکست دادن استقلال در آزادی را در سر می‌پروراند.

هواداران پرشور نساجی جزو تماشاگران پرهیجان ایران هستند که به گفته مرحوم ناصر حجازی یکی از ارکان موفقیت تیمشان هستند.

باشگاه نساجی مازندران به همین دلیل از هواداران خود خواسته ورزشگاه آزادی را پر کنند، و باید دید آیا نساجی قدر خواهد بود با تماشاگران پرشور خود، شگفتی‌ساز این دوره شود؟

متن بیانیه باشگاه نساجی به شرح زیر است:

«فردا شال و کلاه کن و به عشق نساجی بیا به آزادی

مردم قائم شهر و استان مازندران، فردا یک دورهمی پرشور و چند هزار نفری در ورزشگاه آزادی دارند. فردا روز فوتبالی استان مازندران و طرفداران نساجی است که می خواهند خیلی چیزها را در فوتبال ایران ثابت کنند. بنابراین مطمئن هستیم تو هوادار عاشق نساجی فردا به ورزشگاه خواهی آمد. نه تنها از قائم شهر بلکه از سرتاسر استان سرسبز و پهناور مازندران و حتی خود تهران. توهوادار نساجی فردا به استادیوم آزادی می آیی تا فرهنگ بالایت را با تشویق بازیکنان خودی و احترام به تماشاگران و بازیکنان استقلال بار دیگر به نمایش بگذاری. فردا به ورزشگاه می آیی تا باز هم نشان بدهی تیم نساجی مازندران چه حامی و پشتوانه بزرگی را کنار خود دارد و با این سرمایه عظیم هر رویایی دست یافتنی است… و خلاصه آن که هوادار عزیز نساجی، فردا به استادیوم خواهی آمد چون فردا روز توست. پس شال و کلاه کن و به عشق نساجی فردا عصر بیا به آزادی. لطفا و حتما.»

نظرات کاربران